Taxonomy Term Machine Name (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
uk: Ця машино-читабельна назва вже використовується. Вкажіть іншу.

en: Configuration deletions
uk: Видалення конфігурацій

en: The listed configuration will be deleted.
uk: Перелічені конфігурації будуть видалені.

en: Configuration updates
uk: Оновлення конфігурацій

en: The listed configuration will be updated.
uk: Перелічені конфігурації будуть оновлені.
