Taxonomy Term Machine Name (2.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hu: Ez a programok által használt név már használatban van, ezért másikat kell választani.

en: Configuration deletions
hu: Konfiguráció törlések

en: The listed configuration will be deleted.
hu: Az alább felsorolt konfigurációk lesznek törölve.

en: Configuration updates
hu: Beállítások frissítései

en: The listed configuration will be updated.
hu: Az alább felsorolt beállítások módosulnak.
