Taxonomy Term Preview (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The post could not be saved.
bo: གསར་སྤེལ་གྱི་ནང་དོན་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
