Taxonomy Term Preview (1.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Preview
da: Gennemse

en: Full
da: Fuld

en: Switch
da: Skift

en: taxonomy
da: taksonomi

en: About
da: Om

en: The post could not be saved.
da: Indlægget kunne ikke gemmes.

en: Back to content editing
da: Tilbage til redigering af indhold

en: Leave preview?
da: Forlad forhåndsvisning?

en: Leave preview
da: Forlad forhåndsvisning

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
da: Hvis du forlader forhåndsvisningen, vil ændringer, som ikke er gemt, gå tabt. Er du sikker på, at du vil forlade forhåndsvisningen?
