Taxonomy Term Preview (1.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Preview
id: Pratinjau

en: Full
id: Penuh

en: Switch
id: Alihkan

en: taxonomy
id: taksonomi

en: About
id: Tentang

en: The post could not be saved.
id: Artikel tidak bisa disimpan.

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Back to content editing
id: Kembali ke pengeditan konten

en: Leave preview?
id: Tinggalkan pratinjau?

en: Leave preview
id: Tinggalkan pratinjau
