Taxonomy Term Preview (1.0.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Full
ro: Complet

en: Switch
ro: Comută

en: taxonomy
ro: taxonomie

en: About
ro: Despre

en: The post could not be saved.
ro: Articolul nu a putut fi salvat.

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Back to content editing
ro: Înapoi la editarea conținutului

en: Leave preview?
ro: Părăsiți previzualizarea?

en: Leave preview
ro: Părăsiți previzualizarea

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
ro: Părăsirea previzualizării va cauza pierderea schimbărilor nesalvate. Sunteți sigur că vreți să părăsiți previzualizarea?

en: CTRL+Left click will prevent this dialog from showing and proceed to the clicked link.
ro: CTRL+Stânga click va preveni afișarea acestui dialog și se trece la legătura selectată.
