Taxonomy Term Preview (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Preview
vi: Xem trước

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Switch
vi: Chuyển

en: taxonomy
vi: luật phân loại

en: About
vi: Giới thiệu

en: The post could not be saved.
vi: Không thể lưu bài viết.

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
