Taxonomy Term Preview (1.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Switch
be: Пераключэнне

en: taxonomy
be: таксанамія

en: About
be: Аб

en: The post could not be saved.
be: Пост не можа быць захаваны.

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Back to content editing
be: Назад да рэдагавання
