Taxonomy Term Preview (1.0.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Full
el: Πλήρες

en: taxonomy
el: ταξινόμηση

en: About
el: Περί

en: The post could not be saved.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση της δημοσίευσης.

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Back to content editing
el: Επιστροφή στην επεξεργασία περιεχομένου
