Taxonomy Term Preview (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Full
eo: Kompleta

en: taxonomy
eo: taksonomio

en: The post could not be saved.
eo: La afiŝo ne povis esti konservita.

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
