Taxonomy Term Preview (1.0.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Preview
it: Anteprima

en: Full
it: Completo

en: Switch
it: Cambia

en: taxonomy
it: tassonomia

en: About
it: Informazioni

en: The post could not be saved.
it: Il contenuto non può essere salvato.

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Back to content editing
it: Torna alla modifica del contenuto

en: Leave preview?
it: Lasciare l'anteprima?

en: Leave preview
it: Lasciare anteprima

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
it: Lasciando l'anteprima i cambiamenti non saranno salvati. Vuoi veramente lasciare l'anteprima?
