Taxonomy Term Preview (1.0.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Full
ca: Complet

en: Switch
ca: Canvia

en: taxonomy
ca: taxonomia

en: About
ca: Detalls

en: The post could not be saved.
ca: No s'ha pogut desar l'enviament.

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Back to content editing
ca: Torna a l'edició del contingut
