Taxonomy Term Preview (1.0.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Preview
et: Eelvaade

en: Full
et: Täielik

en: Switch
et: Vaheta

en: taxonomy
et: taksonoomia

en: About
et: Programmist

en: The post could not be saved.
et: Postitust ei saanud salvestada.

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Back to content editing
et: Tagasi sisu muutmisesse

en: Leave preview?
et: Kas lahkuda eelvaatest?

en: Leave preview
et: Lahku eelvaatest

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
et: Eelvaatest lahkumisel kaovad salvestamata muudatused. Oled kindel, et soovid siit lahkuda?
