Taxonomy Term Preview (1.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Preview
ku: پێشبینی

en: taxonomy
ku: پۆلێن

en: About
ku: دەربارە

en: The post could not be saved.
ku: بابه‌ت پاشه‌که‌وت نه‌کرا.
