Taxonomy Term Preview (1.0.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Full
pl: Pełny

en: Switch
pl: Przełącz

en: taxonomy
pl: taksonomia

en: About
pl: O stronie

en: The post could not be saved.
pl: Zachowanie wpisu było niemożliwe.

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Back to content editing
pl: Powrót do edycji zawartości

en: Leave preview?
pl: Zamknąć podgląd?

en: Leave preview
pl: Zamknij podgląd

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
pl: Opuszczenie podglądu spowoduje utratę niezapisanych zmian. Czy na pewno opuścić podgląd?

en: CTRL+Left click will prevent this dialog from showing and proceed to the clicked link.
pl: Naciśnięcie CTRL wraz z lewy klawiszem myszki uniemożliwi otwarcie się okna dialogowego i przejście do klikniętego odnośnika.
