Taxonomy Term Preview (1.0.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Full
tr: Tam

en: Switch
tr: Değiştir

en: taxonomy
tr: sınıflandırma

en: About
tr: Hakkında

en: The post could not be saved.
tr: Gönderi kaydedilemedi.

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Back to content editing
tr: İçerik düzenlemeye geri dön

en: Leave preview?
tr: Önizlemeden çıkılsın mı?

en: Leave preview
tr: Önizlemeden çık
