Taxonomy Term Preview (1.0.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Full
ug: تولۇق

en: taxonomy
ug: تاكسونومىيە

en: About
ug: ھەققىدە

en: The post could not be saved.
ug: ماقالە ساقلانمىدى.
