Taxonomy Term Preview (1.0.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Preview
ar: معاينة

en: Full
ar: كامل

en: Switch
ar: تبديل

en: taxonomy
ar: تصنيف

en: About
ar: حول

en: The post could not be saved.
ar: تعذر حفظ الموضوع.

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
