Taxonomy Term Preview (1.0.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Full
az: Tam

en: Switch
az: Keçid

en: About
az: Haqqında

en: The post could not be saved.
az: Postu saxlamaq mümkün olmadı.
