Taxonomy Term Preview (1.0.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Full
fi: Kokonainen

en: Switch
fi: Vaihda

en: taxonomy
fi: luokittelu

en: About
fi: Tietoja

en: The post could not be saved.
fi: Kirjoitusta ei voitu tallentaa.

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Back to content editing
fi: Takaisin sisällön muokkaukseen

en: Leave preview?
fi: Poistu esikatselusta?

en: Leave preview
fi: Poistu esikatselusta

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
fi: Esikatselusta poistuminen aiheuttaa että kaikki tallentamattomat muutokset menetetään. Oletko varma että haluat poistua esikatselusta?
