Taxonomy Term Preview (1.0.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Full
he: מלא

en: Switch
he: החלפה

en: taxonomy
he: סיווג במילון

en: About
he: אודות

en: The post could not be saved.
he: לא ניתן לשמור את הפרסום.

en: View mode
he: מצב תצוגה
