Taxonomy Term Preview (1.0.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Full
lt: Pilnas

en: Switch
lt: Perjungti

en: taxonomy
lt: sistematika

en: About
lt: Apie

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
