Taxonomy Term Preview (1.0.3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Full
lv: Pilns

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: taxonomy
lv: taksonomija

en: About
lv: Par

en: The post could not be saved.
lv: Ierakstu nevar saglabāt.

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Back to content editing
lv: Atpakaļ uz satura labošanu
