Taxonomy Term Preview (1.0.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Full
te: పూర్తి

en: About
te: గురించి

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
