Taxonomy Term Preview (1.0.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: taxonomy
jv: taksonomi

en: About
jv: Ngenani

en: The post could not be saved.
jv: Kiriman ora biosa disimpen.
