Taxonomy Term Preview (1.0.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: About
km: អំពី

en: The post could not be saved.
km: ប្រកាស​មិនអាច​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក ។
