Taxonomy Term Preview (1.0.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Switch
kn: ಸ್ವಿಚ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
