Taxonomy Term Preview (1.0.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Full
sv: Fullständig

en: Switch
sv: Byt

en: taxonomy
sv: taxonomi

en: About
sv: Om

en: The post could not be saved.
sv: Inlägget kunde inte sparas.

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Back to content editing
sv: Tillbaka till redigering av innehåll

en: Leave preview?
sv: Lämna förhandsgranskning?

en: Leave preview
sv: Lämna förhandsgranskning

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
sv: Om du lämnar förhandsgranskningen kommer du att förlora ändringar som inte har sparats. Är du säker på att du vill lämna förhandsgranskningen?

en: CTRL+Left click will prevent this dialog from showing and proceed to the clicked link.
sv: Ctrl + vänsterklick kommer att förhindra den här dialogrutan från att visas och går vidare till den klickade länken.
