Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Replace
et: Asenda

en: - Select -
et: - Vali -
