Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Search
id: Pencarian

en: Node ID
id: ID Node

en: Replace
id: Tiban

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: - Select -
id: - Pilih -
