Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Replace
it: Sostituzione

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: Node Status
it: Stato del nodo
