Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
