Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
