Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: - Select -
ar: - اختر -
