Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Node ID
ast: ID del noyu
