Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: - Select -
az: - Seçin -
