Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: - Select -
be: - Выбраць -
