Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Node ID
ca: ID del node

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.
