Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Search
cs: Hledat

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Replace
cs: Nahradit

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Node Status
cs: Stav uzlu
