Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Replace
cy: Ailosod
