Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Replace
da: Erstat

en: Content Type
da: Indholdstype

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.
