Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Replace
de: Ersetzen

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: Node Status
de: Beitragsstatus

en: Download table
de: Downloadtabelle

en: Node URL
de: Inhalts-URL
