Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
