Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Replace
es: Reemplazar

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.
