Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Replace
fi: Korvaa

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.
