Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: - Select -
fil: - Pumili -
