Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
