Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Replace
he: החלפה

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.
