Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: - Select -
hi: - चुनें -
