Taxonomy Term Replace (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: - Select -
hr: - Odaberi -
